Dansand TOP LOCK®

  • Umbrohu pärssimine
  • Tugevad ja elastsed vuugid
  • Vett läbilaskev
  • 3–10 mm vuukide jaoks
  • Efektiivne alates vuugi sügavusest 40 mm
  • Saadaval naturaalsetes, hallides ja antratsiitvärvide

PDF FILE WITH ALL INFORMATION

Kirjeldus

Umbrohuvabad jäigad vuugid

DANSAND TOP LOCK® on kasutusvalmis vuugimaterjal kuivatatud kvartsliivast ja elastsetest sideainetest. Kokkupuutel veega kõvastub TOP LOCK® ülemises kihis ligikaudu 1 cm sügavuselt. Moodustub membraan, mis loob füüsilise barjääri umbrohtudele ja putukatele. Tulemus: umbrohuvabad tugevad vuugid terrassidel, kõnniteedel ja kerge autoliiklusega sõiduteedel.

Kasutamine

RAKENDUS

Uute või olemasolevate sillutiskivide (betoonist või looduslikust kivist) vuukide täitmiseks. Ideaalne terrassidele, aiaradadele ja sõiduteedele piiratud liiklusega. Ainult sidumata aluspindadel kasutamiseks. Ainult välitingimustes kasutamiseks. Sobib erakasutuseks. Hinnanguline tarbimine: Umbes 2,0 kg/m2 3 mm laiustel vuukidel. Vuugi sügavus peab olema vähemalt 40 mm. Vuugid võivad olla 3–10 mm laiad.

NII TEED SEDA

Sillutuskivid paigaldatakse vastupidavale kruusa- ja liivakihile vastavalt praegustele sillutustöö standarditele. Vuugimaterjal on veepermeabel nagu tavaline vuugiliiv, seetõttu peab ka aluskiht olema veepermeabel.

UUE VUUGI LOOMINE

DANSAND® polümeerist sillutiskivide fikseerimine ei ole umbrohutõrjevahend. Olemasolevate umbrohtude kasvu vältimiseks tuleb enne vuugimist eemaldada kõik umbrohud – sealhulgas umbrohujuured. Puhastage vuuk vastavalt kivi kogu kõrgusele. Seda tehakse vuugipuhastiga. Võite kasutada ka kõrgrõhupesurit, kuid olge ettevaatlik, et mitte kahjustada katet ega aluskihti. Täitke vuuk.

HOOLDUS

Umbrohu ja katte nihestumise vältimiseks tuleb vuuk alati täielikult täita ja olla täielikult vaba mullast ja muust orgaanilisest materjalist. Katet puhastatakse jäiga harjaga ja vuugid täidetakse vajadusel uuesti. Samblad ja vetikad saab eemaldada sobivate vahenditega. Ekstreemsed ilmastikutingimused võivad põhjustada valgete õitsengute teket vuukides ja sillutuskivide servadel. Siiski pestakse need tavaliselt järgmise vihmahooga maha. Soolaladestusi saab eemaldada ka sillutuskivide regulaarse puhastamisega.

KOMMENTAARID

Kui kasutate täitematerjali värvilistel, poorsetel sillutiskividel, võib see koguneda kividesse väikestesse lohkudesse, mis võib põhjustada värvimuutust. Seda saab sageli eemaldada harja ja seebi abil – vt juhiseid meie puhastusjuhendis. Enne alustamist valmistage alati ette vähemalt 0,5 m2 suurune testala. Täitematerjal ei talu pidevat veega erosiooni.

Samm 2

Image 2 of 7

Vuugid ei talu esimese 24 tunni jooksul vihma (v.a kaste ja uduvihm). Enne alustamist pöörake tähelepanu ilmaennus- tusele.

Tehnilised nõuded

DEKLARATSIOON

Kvartspuur, tsement ja orgaanilised sideained. Saadaval neutraalses või antratsiidi värvitoonis. Valmissegatud ja saab kasutada otse pakendist.

PAKEND

Külmakindel kile. Plastikust kilekotid, valmistatud PP materjalist.

HOIDMINE

Kotte võib suvel hoida väljas. Talvel hoidke kuivas kohas. Soovitame kaetud hoiukohta, kuna plastikust kile ei talu tugevat vihma. Avatud kotid tuleb uuesti sulgeda.

OHUTUS

Ohutuskaarte saab Dansandiga ühendust võttes.

TARNE

20 kg külmakindlas kilekotis.

KESKKONNAINFOTE JA KÄITLUS

Vuugimaterjali ei tohi Keskkonnaministeeriumi reeglite kohaselt liigitada ohtlikuks ega märgistada. Jäägid antakse üle taaskasutusjaama. Vuugimaterjali ei tohi valada kanalisatsiooni. Lahustuva kroomi IV sisaldus on vähem kui 2 mg/kg kuiva tsemendi massist. Redutseeriv aine on aktiivne 18 kuud pärast pakendamiskuupäeva.

Asutuste nõuded kindlustatud piirkondade rajamise, hooldamise ja vuukide täitmise kohta võivad riiklikul ja kohalikul tasandil erineda. Seega, tutvuge enne vuugitööde alustamist kehtivate riiklike ja/või kohalike määrustega.

Seotud tooted